Pokud by existovala olympijská disciplína v co největším a nejzbytečnějším komplikování energetické politiky, Německo by už dávno získalo zlato, překonalo světový rekord a zřídilo komisi, která by prošetřila, zda je samotná medaile ekologicky udržitelná. Je …
